Par mums

Laipni lūgti "JPC" Konsultāciju centrā! Mēs ļoti priecājamies, ka mūsu speciālistu konsultācijas pēdējā laikā gūst arvien lielāku popularitāti Jūsu vidū! Tādēļ esam centušies tām izveidot jaunu mājaslapu. Mēs ceram, ka tā Jums būs ērtāka un pārskatāmāka lietošanā. Kā arī, ka Jūs atradīsiet tieši Jums vispiemērotāko un vajadzīgāko konsultantu savas dzīves dažādu jautājumu noskaidrošanai.
Visi konsultanti ir savas jomas speciālisti un mūsu centra pasniedzēji, absolventi vai joprojām turpina sevi pilnveidot kādā apmācības programmā. Viņu zināšanas, attieksme un personības šķautnes ir pārbaudītas un zināmas.
Mūsu konsultantu loks ir plaša un arī turpinās paplašināties - hipnopsihoterapeiti, psihologi, kouči, numerologi, astrologi, hiroloģe, somatopsihologs, aura-somas speciāliste, Maiju kalendāra speciālists. Tajā visā Jums palīdzēs orientēties apraksti par konsultācijām un konsultantiem. Ja tomēr Jums vēl radīsies kādi jautājumi vai neskaidrības, tad labprāt atbildēsim uz tiem pa tālr. 26575571 vai e-pastu konsultacijas@nlp.lv.